Zilner
3.99999

Czajnik elektryczny ZILNER ZL-105,2 (1,7 L)

Produkt-Code/SKU: ZL-105,2
na wyczerpaniu
125,00 zł 125.00
ilość szt.
Dodaj do listy życzeń

Opis

Czajnik to niezbędne naczynie kuchenne, które służy do gotowania wody, np. na kawę lub herbatę. W odróżnieniu od innego rodzaju wyposażenia wykorzystywanego w kuchni, pozwala bezpiecznie i wygodnie przelać wodę do filiżanki/kubka. Współcześnie wiele osób decyduje się na kupno czajnika elektrycznego, ponieważ zapewnia szybkie zagotowanie wody i gwarantuje bezpieczną obsługę, z takimi zadaniami świetnie radzi sobie czajnik elektryczny ZILNER ZL-105.

Czajnik elektryczny ZILNER ZL-105 to luksusowe naczynie kuchenne, które umożliwia szybkie zagotowanie wody, jak również znacząco podnosi dotychczasowy standard kuchennego pomieszczenia. Odznacza się nowoczesną formą – połyskujący materiał, modny biały kolor z elementami drewnianymi i wyprofilowany kształt. Sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, jak i w profesjonalnym lokalu gastronomicznym.

Czajnik elektryczny ZILNER ZL-105 wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie nagrzewa się i zabezpiecza użytkowników przed poparzeniem. Wewnątrz urządzenia umieszczony jest element grzejny wykonany ze stali nierdzewnej – podczas pracy nie wchodzi w reakcję z cieczą (woda pozostaje czysta i jest wolna od szkodliwych substancji).

Czajnik elektryczny ZILNER ZL-105 posiada obrotową podstawę 360°C i zewnętrzny wskaźnik poziomu wody, dzięki temu jest stabilny i umożliwia zagotowanie dowolnej ilości wody (maksymalna pojemność czajnika 1,7 L). Wyposażony jest w liczne funkcje bezpieczeństwa – automatyczne wyłączanie po zagrzaniu wody, zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ponadto jest łatwy do utrzymania w czystości – wyjmowany i nadający się do mycia filtr.

Recenzje produktu (0)

DANE TECHNICZNE

Moc 220-240 V, 50/60 Hz, 1850-2200 W
Materiał Plastik
Kolor Biały
Waga 0,76 kg
Pojemność 1,7 l
  • Kontakt z żywnością

inne produkty z tej kategorii

[product category_id="30" slider="true" onlyAvailable="true"]
Sklep jest w trybie podglądu
Zobacz pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl