Zilner
3.43636

Czajnik elektryczny ZILNER ZL-105,1 (1,7 L)

Produkt-Code/SKU: ZL-105,1
duża ilość
115,50 zł 115.50
ilość szt.
Dodaj do listy życzeń

Opis

Czajnik elektryczny to najlepsze rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu. Pozwala szybko zagrzać wodę i przyrządzić ulubiony napój, jak również jest w pełni bezpieczny – automatyczne wyłączanie po zawrzeniu wody. W tej roli świetnie sprawdza się czajnik elektryczny ZILNER ZL-105 – na pozór proste urządzenie, które znacząco ułatwia codziennie życie!

Czajnik elektryczny ZILNER ZL-105 wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie nagrzewa się i chroni użytkowników przed poparzeniem. Nowoczesna forma czajnika – ponadczasowy czarny kolor z elementami drewna, wyprofilowany kształt oraz połyskujący materiał, gwarantują prestiżowy wygląd każdej kuchni. Wewnątrz czajnika ZILNER ZL-105 umieszczony jest element grzejny wykonany ze stali nierdzewnej, który wykazuje właściwości antybakteryjne (woda wolna od szkodliwych substancji).

Czajnik elektryczny ZILNER ZL-105 to doskonałe rozwiązanie w przypadku gospodarstwa domowego, jak również funkcjonalne wyposażenie profesjonalnego lokalu gastronomicznego. Pozwala sprawnie zagotować 1,7 litra wody, dzięki temu jedno uruchomienie czajnika wystarcza do przygotowania kilku dowolnych napojów. Spełnia właściwości higieniczne i jest prosty do czyszczenia – stal nierdzewna nie wchodzi w reakcją z wodą, wyjmowany i nadający się do mycia filtr.

Czajnik elektryczny ZILNER ZL-105 posiada obrotową podstawę 360°C i zewnętrzny wskaźnik poziomu wody, dzięki temu urządzenie jest stabilne i wygodne w obsłudze (możliwość zagotowania dowolnej ilości wody). Dodatkowo zapewnia bezpieczne i komfortowe posługiwanie się - zabezpieczenie przed przegrzaniem i automatyczne wyłączanie po zawrzeniu wody.

Recenzje produktu (0)

DANE TECHNICZNE

Moc 220-240 V, 50/60 Hz, 1850-2200 W
Materiał Plastik
Kolor Czarny
Waga 0,76 kg
Pojemność 1,7 l
  • Kontakt z żywnością

inne produkty z tej kategorii

[product category_id="30" slider="true" onlyAvailable="true"]
Sklep jest w trybie podglądu
Zobacz pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl